למה לבחור בנו

בגלל הטכנולוגיה

המערכת סופר מהירה. היא תוכננה להיות כזאת, ששום דבר שלא רלוונטי לא יפריע באלגוריתמים השונים בהצגות הדפים. הכל עובד מהיר, הכל עובד חלק - הכל עובד כמו מערכת רצינית ואיכותית בטכנולוגיה של היום.

לא תמצאו אצל המתחרים שלנו את החבילה המופלאה שאנחנו מציעים:

  1. אחסון בשרת וירטואלי עצמתי פרטי
  2. מוצרים ללא הגבלה, בהתאם לבחירת האחסון
  3. מנגנוני שיפור מהירות ויעילות מיוחדים
  4. מפתחים צמודים לתיקון תקלות
  5. שדרוגים אוטומטיים במערכת הניהול
  6. תעודת אבטחה SSL
  7. תנאי תשלום אטרקטיביים
  8. עיצוב רספונסיבי (מתאים גם לטלפונים) מרשים

בגלל הגמישות

המערכת שלנו נבנתה בחשיבה מקדימה כדי שתהיה גמישה מבחינה עיצובית ופונקציואלית לכל דרישה של הלקוח. בשונה ממוצרי מדף אחרים, אצלנו המוצר אינו מוצר מדף והלקוח יכול לשנות את שיטות פעולה באתר: להוריד או להוסיף פונקציונליות בתוספת תשלום.

בגלל השירות לקוחות

אצלנו כל לקוח הוא לקוח VIP. החל מאפיון האתר, שבו הלקוח יכול לקבוע לפרטי פרטים כיצד יראה האתר שלו ואילו פונקציות יהיו לו באתר ועד שירות לקוחות יום יומי שיותר משמח לעזור ולהסביר בכל פניה.

בגלל המחיר

המחירים שלנו מאוד אטרקטיביים, יחסית למוצר שהלקוח מקבל ולא מובנים בקריאה ראשונה. איך זה שחברות אחרות גובות יותר כסף עבור מערכת פחות טובה בעלת פחות אפשרויות? השוק בתחום בהחלט פורח ואיתו גם המחירים, אנו באים לקראת הלקוח ומציעים לו גם מערכת איכותית וגם מחיר ללא תחרות.
מוצרי המדף שיעלו לכם פחות מהמיר שלנו, ללא ספק יתנו לכם תוצאות נמוכות בהרבה מאחוזי ההמרה של מערכת עצמתית.
אז מה אתם מעדיפים, להקים חנות פשוטה וזולה כדי לצאת ידי חובה שלעסק שלכם תהיה חנות וירטואלית בעסק, או להבין שאפשר להקים מפלצת מכירות אמתנית שתכניס לכם פי כמה וכמה...

בגלל המערכת ניהול תוכן

מערכת הניהול שלנו פשוט מופלאה. היא לא נבנתה מקוד קיים ולא מבוססת על מערכת פתוחה - היא נבנתה מאפס. אחת מהחשיבות בארכיטקטורה של הפיתוח היתה לייצר מערכת ניהול סופר ידידותית ללקוח הפשוט. הכל ברור, הכל פשוט והכל מובן - ולמי שלא, כמובן שיש הדרכה מסודרת שתאפשר לו להיות אשף במערכת.

בגלל העיצובים

אמנם המערכת שלנו היא מדהימה מבחינה טכנולוגית, אבל מה השלקוח שלכם רואה בסופו של דבר הוא את החלק הקדמי של האתר. את העיצוב של האתר. UPME דוגלת להוציא אתרים וחנויות עם עיצוב סופר מרשים ומקצועי.

בגלל יכולות המכירה

כמות המודולים של המערכת שלנו שיכולים לעזור לכם במכירות היא עצומה. אחרי חקירות רבות בנושא פיתחנו אפשרויות שמעלים את אחוז המכירה באחוזים דרסטיים.

מעוניינים במידע נוסף? אנחנו מחכים לכם...